Hamburger

Lepsza Komunikacja i Współpraca w Organizacji

W Nowoczesny Sposób

Action Plan to aplikacja dostępna online usprawniająca prowadzenie planów działań w przedsiębiorstwie poprzez łatwe przydzielanie zadań poszczególnym członkom organizacji. Dzięki temu osoby zarządzające mają pełną kontrolę nad terminami działań i postępem realizacji prac.

Każda organizacja zatrudniająca powyżej 50 osób boryka się z problemami w komunikacji. Przejawia się to na wielu polach, ale zawsze prowadzi do tego samego efektu - opóźnień w realizacji planów.

Co utrudnia komunikację?

  • Brak możliwości skutecznego egzekwowania terminów,
  • Brak zależności między działaniami,
  • Brak jasno określonej odpowiedzialności,
  • Brak wystarczających opisów i danych,
  • Utrudnione delegowanie,
  • Brak raportów i podsumowań dostępnych od razu

Na szczęście są to problemy, którym można łatwo zapobiec używając odpowiedniego oprogramowania.

Po odpowiednim sparametryzowaniu można określić jasny flow oceny pomysłów, a przez przypisanie osób odpowiedzialnych i wyznaczenie limitów czasowych, wiemy dokładnie kto, co i kiedy powinien zrobić.
[czytaj dalej]
Tomasz Rupik
— Continous Improvement Coordinator w Cooper Standard

Jak Działa Action Plan?

Ułatwia współpracę i komunikację w organizacjach

Sercem aplikacji są plany działań, które pozwalają podzielić skomplikowane zadania na kroki, wyznaczyć osoby odpowiedzialne za realizację i śledzić postępy.

Przykładowy plan działań

Działa w przeglądarce

Action Plan jest aplikacją sieciową i może być uruchomiony w przeglądarce internetowej tak samo jak każda inna strona. Nie wymaga więc skomplikowanej instalacji ani dbania o aktualizacje. Aby wprowadzić nowego pracownika wystarczy utworzyć konto i wysłać link do zalogowania.

Ekran logowania

Drzewiasta struktura organizacji

Możesz dowolnie zarządzać strukturą organizacji, tzn. tworzyć działy, oddziały i inne komórki organizacyjne, a następnie układać je w przejrzystą, drzewiastą strukturę. Dzięki temu uzyskasz lepszą przejrzystość planów działań.

Drzewo organizacji

Przetestuj Action Plan w Twojej organizacji

Testuj za darmo
30 dni na testowanie, bez formalności

Podstawowe Funkcje

Raporty oraz powiadomienia

Wysyłamy powiadomienia email gdy wydarzy się coś, o czym użytkownik powinien wiedzieć, np. gdy ktoś przypisze mu nowe działanie. Aplikacja za Ciebie przypomni Twoim podwładnym o konieczności wykonania działania. Dodatkowo codziennie wysyłamy raporty podsumowujące: np. o działaniach zaległych, czekających na akceptacje. Oczywiście z raportów można zrezygnować.

Przykładowe powiadomienie email

Komentarze i załączniki

Aby ułatwić komunikację w ramach planu działań, dodaliśmy możliwość komentowania oraz dodawania załączników. Wszystkie dokumenty potrzebne do wykonania planu można załączyć i opisać w komentarzu.

Przykładowe komentarze

Szablony

Powtarzające się działania można zapisać jako Szablony.
Szablon pozwala w szybki sposób utworzyć nowy plan na podstawie poprzedniego.

Bezpieczeństwo

Twoje dane są absolutnie bezpieczne! Do pracy z Action Planem wykorzystujemy bezpieczne połączenie SSL. Ponadto codzienie wykonujemy kopie zapasowe baz danych oraz utrzymujemy serwery zapasowe na wypadek awarii.

Twój własny Action Plan

Każdy klient otrzymuje własny adres www oraz własną bazę danych. W ten sposób gwarantujemy, że zasoby serwera będą odpowiadały wymaganiom i rozmiarowi Twojej organizacji.

Adres z https

Wersja polska i angielska

Aplikacja dostępna jest w języku polskim i angielskim. Każdy użytkownik może wybrać wersję z której chce korzystać.

Wykresy i analizy dostępne “od ręki”

Codziennie przetwarzamy dane i prezentujemy je w postaci wykresów. W ten sposób można śledzić ilość działań i planów wykonywanych w przewidywanym czasie oraz zaangażowanie załogi. Dane dostępne są dla każdej części drzewa organizacji oraz dla każdego użytkownika.

Przykładowy wykres

Dodatkowe moduły funkcjonalne

Moduł bazowy umożliwiający prowadzenie dowolnych planów działań to dopiero początek. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów stworzyliśmy dodatkowe moduły pozwalające w przejrzysty i optymalny sposób:

  • Przeprowadzać audyty 5S, 6S, VRS, a także nadzorować tzw. Safety Walks,
  • Oceniać i wdrażać pomysły pracownicze Quick Kaizen,
  • Oceniać zasadność i koszty, następnie wdrażać Zmiany inżynieryjne.

Prosty cennik

Stosujemy prosty i przejrzysty cennik. Płatność zależy od ilości aktywnych użytkowników zarejestrowanych w organizacji. Administratorzy (typ użytkownika) mają pełną kontrolę nad użytkownikami, więc cena aplikacji pozostaje pod kontrolą klienta.

Zobacz cennik

Ciągły rozwój aplikacji

Aplikacja jest regularnie rozwijana i ulepszana. Przyjmujemy również zgłoszenia nowych funkcjonalności i realizujemy je w miarę możliwości.

Export danych do XLS

Duża część informacji zawartych w aplikacji dostępna jest w postaci plików XLS, które można wygenerować i pobrać w celu szczegółowej analizy.

Przycisk eksportu XLS

Cennik

Aby wyświetlić cennik, przejdź na stronę dystrybutora.

Wypróbuj za darmo

Wypełnij poniższy formularz, a utworzymy darmową instancję testową dla Twojej organizacji (limit 5 użytkowników, 30 dni na testowanie)

Poznaj Action Plan

Aplikacja dostępna online usprawniająca prowadzenie planów działań w przedsiębiorstwie poprzez łatwe przydzielanie zadań poszczególnym pracownikom.
Laptop video

Opinie

Z systemem QK pracuję już 4 lata więc mogę napisać parę słów opinii.

Jest to system który w kompleksowy sposób pozwala zarządzać pomysłami pracowniczymi przez co oszczędza czas w porównaniu do zarządzania „excelowego”.

Po odpowiednim sparametryzowaniu można określić jasny flow oceny pomysłów, a przez przypisanie osób odpowiedzialnych i wyznaczenie limitów czasowych, wiemy dokładnie kto, co i kiedy powinien zrobić. Dodatkowo na każdym etapie tego procesu możemy kontrolować ilość złożonych pomysłów, postęp oceny oraz wdrażania pomysłów w życie.

Wszystkie działania powstałe z pomysłów QK są automatycznie generowane w systemie Action Plan, z przypisaniem osób odpowiedzialnych i czasu realizacji. Przy każdej zmianie statusu pomysłu, wysyłane są informacje drogą mailową, przez co użytkownicy zawsze są na bieżąco.

Dodatkowo warto nadmienić że, system działa na bazie przeglądarki internetowej więc jest łatwo dostępny oraz szybki. Zaletą tego systemu jest też jego otwartość (suport), bo w razie konieczności można go zmienić i dopasować do wymagań konkretnego zakładu.

Tomasz Rupik
— Continous Improvement Coordinator w Cooper Standard

Najczęściej Zadawane Pytania

Jak zainstalować Action Plan?

Dobre wieści - Action Planu nie trzeba instalować! Jest to aplikacja, którą uruchomisz w przeglądarce internetowej tak samo jak każdą inną stronę. Do logowania potrzebujesz jedynie adres e-mail i hasło.

Jak zacząć korzystanie z Action Planu?

Używanie z Action Planu wymaga posiadania konta, które Ci zalożymy. W tym celu wypełnij formularz, który znajduje sie powyżej. Odezwiemy się do Ciebie w przeciagu 2 dni roboczych i zaproponujemy najkorzystniejsze warunki dla Twojej organizacji.

Ile kosztuje Action Plan?

Mamy bardzo prosty cennik, w ramach którego w zależności od potrzeb możesz wybrać jeden z pięciu dostępnych pakietów. Nie ponosisz żadnych opłat wstępnych, a opłata miesięczna związana jest jedynie z ilością kont użytkowników którą potrzebujesz.

Czy będę mógł/mogła sam/sama dodawać nowych użytkowników?

Tak! Dodawać użytkowników, zarządzać strukturą organizacji i wykonywać wiele innych czynności administracyjnych. Oddajemy w Twoje ręcę aplikację, która może być w pełni zarządzana z zaawansowanego i intuicyjnego panelu administracyjnego.

Czy będę otrzymywać przypomnienia e-mail o zbliżających się terminach działań?

Tak! To jedna z głównych funkcji aplikacji, którą zawsze traktowaliśmy priorytetowo i dopracowywaliśmy we współpracy z klientami. Dzięki temu użytkownicy otrzymują spersonalizowane wiadomości i są w pełni informowani o najpilniejszych działaniach do zrealizowania.

Czy da się wygenerować raporty roczne?

Tak! Każdy moduł ma wbudowane raporty, które są dostępne od ręki zarówno na stronie jak i w postaci pliku XLSX. Dzięki temu możesz w każdej chwili wyeksportować dane i przetwarzać je poza aplikacją.